7 zwycięstw podczas MWP w kickboxingu w Prabutach

19 lutego 2018, 10:31

Adam Wróbel, Paulina Stenka, Zuzia Kalbarczyk, Dorian Kupc, Nikola Siecińska Mistrzami Województwa Pomorskiego w kickboxingu.
Zawodnicy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego i GOSRiT Luzino powracają z 7 wygranymi walkami z Mistrzostw woj. pomorskiego w kickboxingu, które odbyły się w Prabutach dnia 18 lutego. Organizatorem tych Mistrzostw był m.in. Pomorski Okręgowy Związek Kickboxingu. Podwójny tytuł wędruje do instruktora, a zarazem zawodnika Klubu z Wejherowa, Adama Wróbel, który wygrał dwie walki w formułach pointfighting i kick-light.
Klasą błysnęły dziewczyny, które w formule kick-light wygrały wszystkie swoje walki, Zuzia Kalbarczyk wygrywa 2-krotnie, zwycięstwa odnotowują Paulina i Nikola. Ta ostania debiutowała w formule kick-light i zdecydowanie pokazała, że może liczyć się w walce o medale MP w Mysiadle pod koniec kwietnia.
Dziewczyny zostały też docenione przez organizatorów i sędziów turnieju. Zuzia otrzymała puchar jako najlepsza juniorka, a Nikola jako najlepsza kadetka Mistrzostw woj. pomorskiego.
Dorian Kupc wygrywa walkę w formule pointfighting przed czasem przez przewagę techniczną, natomiast w kick-light toczy zacięty pojedynek i ostatecznie przegrywa nieznacznie na punkty,
Debiutanci – Kacper Krause i Dominik Zander bez zwycięstwa, jednak z cennym doświadczeniem! W zawodach wzięło udział blisko 130 zawodników z 19 klubów kickboxingu nie tylko z woj. pomorskiego, m.in. z Prabut, Gdańska, Kartuz, Elbląga, Gdyni, Bytowa, Lubawy, Starogardu Gd, Kurzętnika, Wejherowa, Bolszewa, Luzina, Pinczyna, Suszu. Trenerem zawodników z Wejherowa i Luzina jest Rafał Karcz.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola