DEBATA SPOŁECZNA W STRASZYNIE

19 czerwca 2018, 23:07

Komendant Powiatowy Policji w Pruszczu Gdańskim zaprasza do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 20 czerwca 2018 roku o godzinie 18.00 w Zespole Szkół w Straszynie. Celem tego spotkania jest omówienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas okresu wakacyjnego.

Zachęcamy do przekazania nam swoich uwag na temat bezpieczeństwa w gminie Pruszcz Gdański i podzielania się swoimi sugestiami dotyczących poczucia własnego bezpieczeństwa oraz naszych najmłodszych pociech na debacie, która odbędzie się w dniu 20 czerwca 2018 r o godz. 18:00 w Zespole Szkół w Straszynie przy ul. Starogardzkiej 48. Funkcjonariusze odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, omówią nowe narzędzia wpływające na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy Pruszcz Gdański, pokażą również jak korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń i aplikacji „Mój dzielnicowy”.
Policjanci powiedzą o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży, a w szczególności opowiedzą o zagrożeniach podczas letniego wypoczynku.

To kolejna już z cyklu debat organizowanych przez policję w poszczególnych gminach powiatu.
Tematy, które zostaną omówione podczas debaty to:
1. Działania profilaktyczne podejmowane podczas okresu wakacyjnego.

2. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa: zagrożenia zgłaszane przez mieszkańców powiatu gdańskiego – ograniczanie i przeciwdziałanie zagrożeniom.

3. Program „Dzielnicowy bliżej nas”: sylwetka dzielnicowego; potrzeby mieszkańców w zakresie kontaktu z dzielnicowym.

4. Aplikacja „Moja Komenda”: prezentacja aplikacji.

Rzecznik KPP w Pruszczu Gdańskim

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola