Gdańsk: Fundacja Mam Marzenie zaprasza na wieczór autorski Natalii Murawskiej

24 czerwca 2017, 20:13

Debiut literacki podopiecznej Fundacji Mam Marzenie
Dla wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki ich zaangażowaniu już 30 czerwca br. o godzinie 18.00 w Bibliotece Manhattan w Gdańsku odbędzie się pierwsze spotkanie autorskie Natalii Murawskiej, podopiecznej fundacji, której największym pragnieniem było wydanie własnej książki. Jej życzenie udało się spełnić i napisana przez nią powieść pt. „Życie jest piękne” dostępna jest już w sprzedaży!
Natalia, podopieczna trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, to niesamowita nastolatka, która każdego dnia walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni. Dziewczyna marzyła o tym, by na półce w księgarni zobaczyć napisaną przez siebie książkę. Przy współpracy z wydawnictwem Novae Res i Fundacją Mam Marzenie udało się spełnić to marzenie!
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie autorskie wokół książki „Życie jest piękne” Natalii Murawskiej w ostatni piątek miesiąca, 30 czerwca o godzinie 18.00 w Bibliotece Manhattan w Gdańsku.
– Marzycielka swoją przygodę z pisarstwem rozpoczęła od opublikowania pierwszego rozdziału na pewnym portalu. Tekst spodobał się czytelnikom, co zmotywowało Natalię by pisać dalej. W ten sposób powstała książka o tym, że życie jest piękne – mówi Joanna Wiśniewska, koordynatorka trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.
Więcej szczegółów na temat książki: https://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=zycie_jest_piekne,druk

O Fundacji Mam Marzenie
Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.
Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.
Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.
Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad
7 000 marzeń chorych dzieci.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola