GM. PRUSZCZ GDAŃSKI- POSZUKIWANY ZA KRADZIEŻE TRAFIŁ DO ARESZTU

01 lipca 2017, 16:47

Kryminalni z komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 42-letni mieszkaniec gminy Pruszcz Gdański był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże. Poszukiwany trafił do aresztu.

Policjanci z komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim od dwóch miesięcy poszukiwali 42-letniego mężczyzny, który ukrywał się przed organami ścigania. W czwartek (29 czerwca br.) o godz.11.30 stróże prawa patrolujący rejon pruszczańskiej gminy w Rokitnicy zatrzymali mężczyznę wyglądem przypominającego osobę poszukiwaną. Po sprawdzenie jego danych w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że to poszukiwany 42 – latek. Policjanci zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do komendy w Pruszczu Gdańskim. Poszukiwany został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy za popełnione kradzieże.

Policja przypomina, że kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola