Kolejny zatrzymany za handel narkotykami

09 marca 2020, 18:59

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z Komisariatu w Trąbkach Wielkich (p. gdański), działając wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu gdańskiego. W mieszkaniu, które użytkował, znaleziono blisko dwa kg amfetaminy i pół kg marihuany. Mężczyzna usłyszał już siedem zarzutów, w tym posiadania znacznej ilości narkotyków i handlu nimi. Sprzedawanie, jak i posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone są karą do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trąbkach Wielkich (p. gdański) podczas swojej służby ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu gdańskiego handluje narkotykami. Pracując nad tą sprawą zdobyli też informacje, że może posiadać w mieszkaniu znaczną ilość substancji odurzających.

Przygotowując się do kolejnych czynności współpracowali z Krajową Administracją Skarbową, która posiada psy służbowe przeszkolone do znajdywania środków odurzających.

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci zatrzymali 34-latka, którego wcześniej wytypowali. Podczas przeszukania w mieszkaniu, które użytkował, znaleźli łącznie blisko dwa kg amfetaminy i niecałe pół kilograma marihuany. W odszukaniu ukrytych narkotyków pomógł pies „Edek”, który wraz ze swoim opiekunem – funkcjonariuszem KAS uczestniczył w tych czynnościach.

Policjanci przewieźli zatrzymanego do komisariatu w Trąbkach Wielkich i przesłuchali. Mężczyzna usłyszał łącznie siedem zarzutów, w tym posiadania znacznych ilości narkotyków i handlu substancjami odurzającymi.

Sprzedaż narkotyków jak i posiadanie ich znacznej ilości zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola