Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dla dziewcząt z Suchego Dębu

30 kwietnia 2017, 11:16

Piłka nożna to dyscyplina popularna nie tylko wśród chłopców, ale także ich koleżanek. Podczas XLV Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pruszczu Gdańskim startowały zwycięskie drużyny z poszczególnych gmin. Żuławy Gdańskie reprezentował team z Zespołu Szkół w Suchym Dębie Szkoła Podstawowa.

Podopieczne Krzysztofa Zyszczaka broniły pucharu, który zdobyły w ubiegłym sezonie. Pierwsze spotkanie z SP Pruszcz Gdański zakończyło się wynikiem 7 – 0 dla SP Suchy Dąb. W kolejnym spotkaniu zespół z Suchego Dębu pokonał SP Nowa Wieś Przywidzka w stosunku 2 -0. Starcie z SP Trąbki Wielkie zakończyło się rezultatem 7 – 0 dla zawodniczek z Żuław. W decydującym starciu o miano mistrza powiatu gdańskiego z SP Wiślinka padł bezbramkowy remis. Lepszy dorobek punktowy i bramkowy doprowadził do zwycięstwa i zdobycia tytułu mistrzyń powiatu zespół z SP Suchy Dąb. Królową strzelców została Marta Chęcińska z SP Suchy Dąb z dorobkiem 10 goli.
Tryumfatorki z Suchego Dębu występowały w składzie: Małgorzata Cichorz, Marta Chęcińska, Martyna Drapiewska, Weronika Hynek, Nadia Kowalska, Katarzyna Korzeniewska, Karolina Kussauer, Zuzanna Łukaszewicz, Patrycja Michalczyk, Agata Sasnal. Trenerem zespołu jest Krzysztof Zyszczak.

Urząd Gminy Suchy Dąb

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola