„Odjazdowy bibliotekarz” czyli trójmiejski najazd bibliotekarzy!

23 maja 2017, 15:56

Zapraszamy do udziału w „Odjazdowym bibliotekarzu”! To akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenne popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach.

Bibliotekarze i czytelnicy Trójmiasta łączą swoje siły! Zapraszamy na przejazd rowerowy z Gdańska przez Sopot do Gdyni. Pokażmy jak silną i liczną grupą są bibliotekarze i czytelnicy trójmiejskich bibliotek!

Spotykamy się w sobotę (27 maja) o godz. 11:00 przy GCH Manhattan (al. Grunwaldzka 82, Gdańsk-Wrzeszcz) gdzie spod Biblioteki Manhattan wyruszymy w stronę Sopotu. Około godziny 12:00 spotykamy się w okolicach Sopoteki i kierujemy się większą już grupą do Gdyni. Z gdynianami spotykamy się w Kolibkach i razem, w asyście policjantów, ruszamy w stronę centrum miasta. Podczas przystanków i przerw w przejeździe zorganizujemy konkursy, quizy i zabawy dla dzieci oraz dorosłych. Zapraszamy wszystkich pozytywnie zakręconych na punkcie czytania i bibliotek do wzięcia udziału w akcji!

Weź ze sobą ulubioną książkę, którą

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: promocja@wbpg.org.pl

Organizatorami przejazdu są: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku, Miejska Biblioteka w Sopocie, Miejska Biblioteka w Gdyni

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola