Pięciu mężczyzn zatrzymanych z narkotykami

02 lipca 2019, 14:55

Podczas minionego weekendu w Pruszczu Gdańskim policjanci przeprowadzili wzmożone kontrole pod kątem osób posiadających narkotyki. Funkcjonariusze u pięciu mężczyzn znaleźli zabronione substancje. Jeden z nich kierował też samochodem po zażyciu środków odurzających. Za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków grozi do 2 lat więzienia, natomiast za ich posiadanie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W trakcie minionego weekendu policjanci w Pruszczu Gdańskim w czasie służby szczególną uwagę zwracali na osoby, które mogą posiadać narkotyki. Podczas licznych kontroli u pięciu młodych mężczyzn mundurowi znaleźli różnego rodzaju środki odurzające – amfetaminę, marihuanę. Mężczyźni zostali zatrzymani. Niebawem każdy z nich usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających. Jeden z nich kierował też samochodem pod wpływem narkotyków – usłyszy za to dodatkowy zarzut. Mężczyzna ten był również poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności – został osadzony w areszcie.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków grozi do 2 lat więzienia, natomiast za ich posiadanie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola