POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO PAWŁA KOZŁOWSKIEGO

15 lutego 2020, 19:10

Tczewscy policjanci poszukują 32-letniego mieszkańca Tczewa – Pawła Kozłowskiego. Mężczyzna 6 lutego br. wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują Pawła Kozłowskiego, który zaginął 6 lutego br. Mieszkaniec Tczewa wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia około godziny 9.00 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o płonącym samochodzie w miejscowości Koźliny nad rzeką Wisłą. Pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że jest to samochód należący do zaginionego 32-latka. Policjanci ustalili również, że zaginiony mężczyzna w pobliżu miejscowości Steblewo, Koźliny lub Kiezmark mógł zatrzymywać samochody na tzw. „stopa”.

Zaginiony 32-latek jest średniej budowy ciała, ma 180 cm wzrostu, 90 kg wagi, włosy krótkie koloru rudo-brązowego, wąsy, brodę, nosi okulary korekcyjne. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę ¾ koloru granatowego, spodnie koloru niebieskiego, sweter w poziome pasy koloru szaro-pomarańczowego, buty skórzane koloru brązowego.

Osoby, które widziały w dniu zaginięcia mężczyznę lub mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Tczewie pod nr tel. 58 530-81-67, email: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola