POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO NA AUTOSTRADZIE

20 marca 2019, 17:47

Wczoraj po godzinie 11:40 policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego na autostradzie A1 w Kleszczewku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 38-latek kierujący audi najechał na tył pojazdu ciężarowego. Uderzenie było tak silne, że w audi zrolował się dach.
Kierowca audi z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
W dniu 19.03.2019 roku po godzinie 10:40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na autostradzie A1 w Kleszczewku. Jak wynikało ze zgłoszenia, 38 – latek kierujący audi najechał na tył naczepy ciągniętej przez scanię. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Uderzenie było tak silne, że w audi zrolował się dach. W wyniku tego zdarzenia ranny został 38 – letni kierowca audi. Z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 38-latkowi. Audi odholowano na policyjny parking.

Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola