POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO

26 października 2018, 15:38

Wczoraj po godzinie 09:30 policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 221 w Jodłownie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna kierujący daewoo, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo. Kierowca z urazem kręgosłupa został przewieziony do szpitala, a pasażer pomimo podjętej reanimacji zmarł. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W dniu 25.10.2018 roku o godzinie 09:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 221 w Jodłownie. Jak wynikało ze zgłoszenia, kierujący daewoo, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. W wyniku tego zdarzenia ranny został 61 – letni kierowca daewoo, który z urazem kręgosłupa trafił do szpitala. 86- letni pasażer pomimo podjętej reanimacji na miejscu, zmarł. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

Rzecznik KPP w Pruszczu Gdańskim

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola