Policjanci zachęcają do wstąpienia do służby

11 marca 2020, 11:47

W poniedziałek 9 marca rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa na terenie powiatu gdańskiego. Z młodymi ludźmi spotkali się też policjanci, którzy zachęcali do wstąpienia do służby. Odpowiadali oni na pytania dotyczące pracy w naszej formacji i przedstawiali zalety noszenia niebieskiego munduru.

W poniedziałek 9 marca na terenie powiatu gdańskiego rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa. Przed komisją do 31 marca stawi się łącznie 686 mężczyzn.

Młodzi ludzie wybierając swoją ścieżkę zawodową często nie wiedzą, gdzie można uzyskać informacje o ich wymarzonym fachu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim postanowili spotkać się z nimi podczas kwalifikacji. Jest to doskonała okazja, by w rzeczowej rozmowie rozwiać mity i przedstawić zwięzłą, konkretną informację na temat policyjnej służby.

Funkcjonariusze przygotowali ulotki zawierające zarówno wymogi stawiane przed przyszłymi stróżami prawa, jak i syntetycznie przedstawioną ofertę dotyczącą warunków służby.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola