Policjanci zatrzymali sprawczynię kradzieży

07 sierpnia 2019, 17:58

Wczoraj przed południem policjanci z Pruszcza Gdańskiego zatrzymali kobietę, która jest podejrzana o kradzież biżuterii, pieniędzy oraz telefonu komórkowego od kilku osób. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

We wtorkowe przedpołudnie funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim zatrzymali 30-letnią mieszkankę powiatu gdańskiego, która była podejrzana o kilka kradzieży. Podczas swojej pracy policjanci powzięli informacje, według których kobieta może mieć związek m.in. z kradzieżą biżuterii i pieniędzy, do której doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Pruszczu Gdańskim. Ponadto kryminalni ustalili, że 30-latka może odpowiadać za kradzież telefonu, zgłoszoną Policji na początku bieżącego tygodnia. Kobieta usłyszała już zarzuty kradzieży.

Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola

Autor: Dominik

29 sierpnia 2019, 11:01
Jej to i tak wszystko na sucho ujdzie. Chodzi taka po Pruszczu i jej nie wstyd!

Autor: lol

13 sierpnia 2019, 18:26
A.A jesteś tak bezwstydna że nie wiadomo czy to tak niski iloraz inteligencji czy ...... Myślisz że ludzie tylko mówią o tobie z zazdrości i z chęci szczerze nie wiem czego jeszcze .....jesteś pokrzywdzona poszkodowana bo co ? Wyrzadzilas tyle krzywdy najbliższym .. własnym dzieciakom .... Stworzylas im piekło na ziemi ! Teraz niech to piekło cię pochłonie ! Niech nikt cię nie żałuję !! Niech ludzie zrobią ci to na co zaslugujesz !!!

Autor: Uprzejma

10 sierpnia 2019, 22:31
Kochani, nie pochwalam zlodziejstwa, ale najgorsze jest to, że bezrobotne Panie z pod kasy Mops z rzęsami i pazurami za Państwowe, myślą, że są kimś i najwięcej mają do powiedzenia A swojego smrodu nie widzą, jak własne dzieci z towarem latają i trzeba z ulicy ich zbierać, bo pewnie mleka się opiły. I cicho sza, a na kogoś nadawać w każdym kącie Pruszcza.... Spójrzcie najpierw na siebie. Niech oceniają tylko Ci którzy sami są ok😊Wytykajac kogoś, spójrz czy nie masz brudnych paluchów.... 🤔

Autor: Maciek

10 sierpnia 2019, 19:29
Szkoda mi najbardziej jej dzieciaków ,co za wstyd mieć Matke złodziejke .Dobrze że ich nie wychowuje bo by na takie same osoby jak one urosły

Autor: kacper

09 sierpnia 2019, 22:06
Uważajcie na nią

Autor: Ela

08 sierpnia 2019, 14:43
Zostawcie to bez komentarza niech się zajmą służby każdy wie duzo i niech trzyma to dla siebie A.A niech se chodzi spokojnie swoimi sciezkami

Autor: Paula

08 sierpnia 2019, 14:42
Drogie panie ilość dzieci ma jakieś znaczenie? Grunt żeby były szanowane i kochane. Ja mam dwójkę i nie dla 500+

Autor: Mirka

08 sierpnia 2019, 14:40
Michał skąd masz takie informacje?

Autor: Anna

08 sierpnia 2019, 14:37
Ela, nie jestem mamą wielodzietną jeśli o to pytasz. Nie muszę rodzić żeby nie chodzić do roboty.

Autor: Ada

08 sierpnia 2019, 14:32
Hehe kochane dzieci,??A gdzie są,??jak takie kochane

Autor: Alicja

08 sierpnia 2019, 13:57
Proszę się odemnie odczepić bo tak naprawdę mnie nie znacie i nie wiecie jak było.Jakos chodze po ulicy nadal i nie siedze za kratkami.A Co do moich kochanych dzieci mam ich sporo i sa jednego ojca który ma stara kobiete obecneOdwalcie się od naszego zycia i zajmijcie się swoim pierdolonym zżyciem.Plotkarze

Autor: Ela

08 sierpnia 2019, 13:24
Anna a ty ile masz dzieci

Autor: Michał

08 sierpnia 2019, 13:20
A.Andr......a ta oto baba jaka ona odpowiedzialna mając 3 cesarski dalej rodzi I DWIE KOLEJNE CESARKI TO JEST ODPOWIEDZIALNOSC?!RODZI BO CO BO LUBI NA DZIECIACH SIE ZNECAC A BRAC KASE BO JEST LATWA KASA.ZABRALI JEJ DZIECIAKI TO KRADNIE BO BUDŻET SIE NIE ZGADZA!!!!!!WIELKA DAMA GLOWE UNOSIYLA POWYZEJ SIEBIE .Rodzinka Pruszczanska🤣🤣🤣🤣🤣🤣 aby kara była sprawiedliwa aby doznała smaku z tej drugiej strony

Autor: Ania

08 sierpnia 2019, 13:06
Alimenty? To jednak prawda dzieci mają różnych ojców?

Autor: Mikołaj

08 sierpnia 2019, 12:13
A.And. .....ka znana złodziejka patologiczna mama ktora rodziła dla kasy dzieci zabrali i b.Dobrze!!!!!!to kraść zaczęła co tu się dziwić rodzinka znana

Autor: Ania

08 sierpnia 2019, 12:09
Pani na tyle dzieciaczkow A jest ich chyba sześcioro brała 500 pewnie dodatki alimenty i jeszcze jej malo brac od ludzi wymagać!!! to jeszcze okradła!!!!!wstyd!wstyd!!!!!!!!!!!

Autor: Ania

08 sierpnia 2019, 11:39
Pani miała kiedyś ode mnie wziąć ciuszki po dziecku. Nie dość, że chciałam dać za darmo to jeszcze wymagała zdjęć i stanu idealnego ubranek. Zraziła mnie swoją niewdzięcznością. Widzę, że nie tylko mnie.

Autor: Aga

08 sierpnia 2019, 09:42
Do więzienia!!!!!z nią pasożyt

Autor: Krysia

08 sierpnia 2019, 09:39
Mam nadzieję że sprawiedliwość bedzie 5 lat ani dnia kruczej bo złodziejka tylko okradać A za pracę lewe łapy

Autor: Agata

08 sierpnia 2019, 09:11
No wreszcie się doigrała. Nie żal mi jej ani trochę.

Autor: Rita

08 sierpnia 2019, 08:46
Rodzinka znana ona tez aby kasa leciała i wszyscy źli ona mama na 5 złodziejka itd itd szkoda że dzieci mają taką matkę nieodpowiedzialna

Autor: Anna

08 sierpnia 2019, 07:40
Zszokowany, jak baba jest porąbana to nie dziwię się, że wolał stara babę. Wielka mamusia na FB full zdjęć z dziećmi, a w domu im piekiełko robiła. Też mam nadzieję, że nigdy ich nie odzyska. Siedzieć pewnie nie pójdzie tylko wyrok w zawiasach jeżeli nigdy nie była karana.

Autor: Monika

08 sierpnia 2019, 07:07
Co za wstyt wystarczy ze nad dziecmi sie znecala przesladuje swojego bylego to jeszcze to jej rodzinka doskonala a tak pozatym do komentarza zszokowany skad wiesz ze nie walczy o dzieci tylko ona wszystko niszczy oby nigdy dzieci nie dostala taki paszczyl z niej nawet nie powina posiatac tytulu matki

Autor: Zszokowany

07 sierpnia 2019, 23:03
Zamiast głupio komentować to lepiej może poruszyć temat jej byłego co wziął sobie stara babę i ja zostawił. Podobno zajmował się dziećmi to gdzie jest teraz dlaczego nie walczy A z drugiej strony skoro ona ma z sobą problem to gdzie są były służby inne mops itp.

Autor: Sasiadka

07 sierpnia 2019, 22:54
normalna to ona nie jest i nigdy nie była le zeniectez jej nie pomoglo zabrali dzieci to i zabrali kase

Autor: Robert

07 sierpnia 2019, 22:14
Wstyd

Autor: Mirka

07 sierpnia 2019, 22:13
No teraz to już dzieci nie odzyska.

Autor: Anną

07 sierpnia 2019, 22:09
Wielką depresję ma podobno dlatego dzieci zabrali. Ona ma z jednym chociaż dzieci? Czy to każdego innego?

Autor: Ela

07 sierpnia 2019, 21:23
Dobrze ze te dzieci jej zabrali

Autor: Jwa