PRUSZCZ GDAŃSKI-17 LATEK ODPOWIE ZA USZKODZENIE CIAŁA I POBICIE

14 listopada 2018, 15:09


Policjanci z Trąbek Wielkich zatrzymali 17-latka podejrzewanego o pobicie dwóch młodych mężczyzn, do którego doszło w porze nocnej z soboty na niedzielę. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i pobicia. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Sprawa jest rozwojowa i nie wykluczone są dalsze zatrzymania.

11 listopada br. policjanci z Trąbek Wielkich przyjęli zgłoszenie od dwóch 17 – latków, którzy zeznali, że idąc porą nocną zostali napadnięci i pobici przez nieznanych im mężczyzn. Ze wstępnych zeznań wynikało, że sprawcami są trzej młodzi mężczyźni. Mundurowi natychmiast zajęli się tą sprawą. Dokładnie ustalili przebieg zdarzenia, rozpytywali ewentualnych świadków, sprawdzali, czy jakiś monitoring mógł zarejestrować wizerunek sprawców. W wyniku swoich ustaleń śledczy wczoraj zatrzymali dwóch uczestników tego incydentu. Byli nimi 17 oraz 21 – latek, mieszkańcy powiatu gdańskiego. Zostali przesłuchani przez policjantów.

17-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała oraz pobicia. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Sprawa jest rozwojowa i nie wykluczone są dalsze zatrzymania.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola