PRUSZCZ GDAŃSKI – 3 POSZUKIWANYCH LISTAMI GOŃCZYMI TRAFIŁO DO ARESZTU

31 maja 2017, 21:27

Policjanci z komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim zatrzymali 2 mężczyzn i kobietę poszukiwanych listami gończymi. 67-latka była poszukiwana za oszustwo kredytowe. 25-latek był poszukiwany za oszustwo, a 51-latek za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Poszukiwani zostali przewiezieni do aresztu.

We wtorek (30 maja br.) policjanci z pruszczańskiej komendy zatrzymali 3 osoby poszukiwane listem gończym. Poszukiwani zostali zatrzymani w swoich mieszkaniach na terenie miasta i gminy Pruszcz Gdański, nie stawiali żadnego oporu. O godz. 6.00 w Wiśline gmina Pruszcz Gdański zatrzymano 25-latka poszukiwanego przez gdański sąd do odbycia kary 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo. O godz. 7.50 w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 67-lenią kobietę poszukiwaną przez gdański sąd do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo kredytowe. Kilka minut później o godz. 8.40 w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 51-latka poszukiwanego do odbycia kara 8 miesięcy pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Poszukiwani zostali przewiezieni do aresztu.

Policja przypomina, że kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola