PRUSZCZ GDAŃSKI- CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORGANIZOWANY PRZEZ POLICJANTÓW

25 września 2017, 18:52

Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim zorganizowały charytatywny turniej piłki nożnej. Do udziału w turnieju zaproszono łącznie 9 drużyn. Impreza miała charakter charytatywny. W ramach niepublicznej zbiórki pieniędzy (wpisowe od zawodników) zebrano 1924 złotych, które zostaną przekazane mieszkańcom gminy Sulęczyno. Gmina ta została poszkodowana podczas nawałnic, które nawiedziły między innymi województwo pomorskie w sierpniu br.

W niedzielę (24 września br.) o godz. 12.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim rozpoczął się charytatywny turniej piłki nożnej zorganizowany przez Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim. Do udziału w turnieju zaproszono łącznie 9 drużyn : wojskowych z 49 Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim, strażaków z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim oraz pruszczańską Ochotniczą Straż Pożarną, drożynę z Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego z Gdańska, drużynę z Urzędu Gminy Pruszcz Gdański, Urzędu Miasta i Starostwa w Pruszczu Gdańskim, drużynę zaprzyjaźnionych fanów motoryzacji oraz drużynę oldboy Czarni Pruszcz.

Zwycięzcą turnieju została drożyna z 49 Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim, drugie miejsca zajęli oldboye Czarni Pruszcz, trzecie miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim. Dla wszystkich uczestników sponsorzy przygotowali pyszną grochówkę i kiełbaski pieczone przy ognisku.

W ramach niepublicznej zbiórki pieniędzy (wpisowe od zawodników) zebrano 1924 złotych, które zostaną przekazane mieszkańcom gminy Sulęczyno. Gmina ta została poszkodowana podczas nawałnic, które nawiedziły między innymi województwo pomorskie w sierpniu br.
Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola