PRUSZCZ GDAŃSKI-POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU W CENTRUM MIASTA

14 marca 2018, 09:12

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 91 w centrum Pruszcza Gdańskiego. Kierowca autobusu najechał na tył toyoty, która następnie najechała na tył kia. W wyniku wypadku ranna została pasażerka autobusu.
W poniedziałek (12 marca br.) o godzinie 14:25 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że na ulicy Grunwaldzkiej, drodze 91 w Pruszczu Gdańskim doszło do zderzenia trzech aut. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny.
Sprawdzono stan trzeźwości kierujących. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 31 – letni mężczyzna kierujący autobusem jadąc drogą krajową 91 w Pruszczu Gdańskim w kierunku Tczewa, w samym centrum miasta, najechał na tył toyoty, która następnie najechała na kię. W wyniku tego zdarzenia ranna została 20 letnia pasażerka autobusu, która została karateką pogotowia przewieziona do szpitala.
Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas tak
zmiennych warunków atmosferycznych.
st.sierz. Jakub Radziwislki

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola