PRUSZCZ GDAŃSKI-POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO

07 maja 2018, 15:59

W sobotę po godzinie 15:30 policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego na drodze krajowej nr 7 w Koszwałach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna kierujący volkswagenem, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w opla z przyczepką, a następnie w volvo. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
W dniu 05.05.2018 roku kilka minut po godzinie 15:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na drodze krajowej nr 7 w Koszwałach. Jak wynikało ze zgłoszenia, kierujący volkswagenem, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w opla z przyczepką, a następnie w volvo. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby.
Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. W wyniku tego zdarzenia zostało rannych sześć osób, które trafiły do szpitala. Mundurowi zatrzymali prawo jazdy kierowcy volkswagena. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Mundurowi apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

Rzecznik KPP Pruszcz Gdański

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola