PRUSZCZ GDAŃSKI-POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO

26 marca 2019, 17:09

Wczoraj po godzinie 14:00 policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego na ulicy Zastawnej w Pruszczu Gdańskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 74-latek kierujący renault zderzył się bocznie z kierowcą ciężarowej scanii. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W dniu 25.03.2019 roku po godzinie 14:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na ulicy Zastawnej w Pruszczu Gdańskim. Jak wynikało ze zgłoszenia, 74 – latek kierujący renault zderzył się bocznie z kierowcą scanii. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. W wyniku tego zdarzenia ranny został 74 – letni kierowca renault. Z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 74-latkowi. Renault odholowano na policyjny parking. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola