PRUSZCZ GDAŃSKI-POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO MOTOCYKLISTY

04 kwietnia 2019, 21:13

Wczoraj przed godziną 10:00 policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej 227 w Trutnowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 33-latka jadąc fordem zderzyła się bocznie z motocyklistą. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 41-letni motocyklista. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 33-latce i wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.
W dniu 02 kwietnia br. przed godziną 10:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło w m-ci Truntnowy na drodze wojewódzkiej 227. Jak wynikało ze zgłoszenia, 33 -latka kierująca fordem na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z powiatową, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, 41-latkowi jadącemu motocyklem bmw. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował policjantów ruchu drogowego.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. W wyniku tego zdarzenia ranna została 33-latka kierująca fordem, a 41 – latek jadący motocyklem bmw poniósł śmierć na miejscu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 33-latce. Samochód i motocykl mundurowi zabezpieczyli na policyjnym parkingu.

Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola