PRUSZCZ GDAŃSKI- POSZUKIWANY 38-LATEK TRAFIŁ DO ARESZTU

09 listopada 2017, 18:26

Dzielnicowi z komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary 18 miesięcy pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Ponadto 38-letni mieszkaniec Pruszcza Gdańskiego był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu dla celów prawnych.

W środę (08 listopada br.) o godz. 10.00 dzielnicowi z pruszczańskiej komendy policji zatrzymali mężczyznę wyglądem przypominającego osobę poszukiwaną. Po sprawdzeniu jego danych osobowych okazało się, że jest to 38-letni mieszkaniec Pruszcz Gdańskiego poszukiwany do odbycia kary 18 miesięcy pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Ponadto mężczyzna był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu dla celów prawnych. Do jego zatrzymania doszło na ulicy Reja w Pruszczu Gdańskim. Poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd rejonowy w Gdańsku trafił do policyjnego aresztu.

Policja przypomina, że kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola