PRUSZCZ GDAŃSKI- POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO 27-LETNIEGO OBYWATELA UKRAINY

18 stycznia 2018, 14:41


Policjanci z komendy w Pruszczu Gdańskim poszukują zaginionego Denysa Mariienko, ur. 06 marca 1991 r., przebywającego w miejscowości września koło Poznania. Mężczyzna w grudniu 2016 roku wyjechał z Ukrainy do pracy w Polsce. Ostatni raz zaginiony kontaktował się telefonicznie z rodziną 16 kwietnia 2017 roku. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną ani znajomymi. Wszystkie osoby, które widziały Denysa Mariienko od chwili zaginięcia, bądź znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z policją.

Denys Mariienko w grudniu 2016 roku wyjechał z Ukrainy do pracy w
Polsce. Przebywał w miejscowości Września koło Poznania gdzie podjął pracę. Ostatni raz zaginiony kontaktował się telefonicznie z rodziną 16 kwietnia 2017 roku. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną ani znajomymi. 12 stycznia 2018 roku do pruszczańskiej komendy policji zgłosiła się ciotka zaginionego, również obywatelka Ukrainy i powiadomiła o jego zaginięciu.

Rysopis zaginionego: wzrost około 185 cm, waga ok. 75 kg, normalna budowa ciała, włosy blond, krótkie, oczy piwne, twarz pociągła, nosi prosty, uzębienie pełne.

Znaki charakterystyczne to blizna na podbrzuszu po operacji wyrostka robaczkowego.

Wszystkie osoby, które widziały Denysa Mariienko od chwili zaginięcia, bądź znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim, ulica Wita Stwosza 4, tel: 058 78-54-287 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 997.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola