PRUSZCZ GDAŃSKI- ZDERZENIE RENAULTA Z HONDĄ, 3 OSOBY RANNE

09 października 2017, 14:08

Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny wypadku do którego doszło na jednym z pruszczańskich skrzyżowań. Kierujący renaultem jadąc ulicą Solidarności w kierunku skrzyżowania z ulicą Obrońców Westerplatte podczas skrętu w lewo na skrzyżowaniu doprowadził do bocznego zderzenia z hondą. Do gdańskich szpitali trafiły łącznie 3 osoby, kierowcy obu pojazdów oraz pasażer podróżujący hondą. Kierujący byli trzeźwi. Kierowcy renaulta zatrzymano prawo jady oraz dowód rejestracyjny pojazdu.

W sobotę (07 października br.) o godz.13.22 dyżurny policji odebrał zgłoszenie z wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego, że na skrzyżowaniu ulicy Solidarności z Obrońców Westerplatte w Pruszczu Gdańskim doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Sprawdzono stan trzeźwości kierujących.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 59-letni mieszkaniec gminy Pruszcz Gdański jadący renaultem ulicą Solidarności w kierunku skrzyżowania z ulicą Obrońców Westerplatte podczas skrętu w lewo na skrzyżowaniu doprowadził do bocznego zderzenia z hondą. Do gdańskich szpitali trafiły łącznie 3 osoby, kierowca renaulta,19-letni kierowca hondy oraz podróżujący z nim 19-letni pasażer. Kierujący byli trzeźwi. Kierowcy renaulta zatrzymano prawo jady oraz dowód rejestracyjny pojazdu.

Policjanci ustalają przyczyny wypadku oraz apelują o ostrożność.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola

Autor: Rafal

14 października 2017, 19:04
Znow to samo miejsce. Nie rozumiem dlaczego nie wyciaga sie wnioskow z wypadkow ktore powtarzaja soe w tych samych miejscach. Naprawde musi ktos zginac najpierw?!