Rozpoznajesz go? Policjanci szukają tego mężczyzny

21 sierpnia 2020, 18:46

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży elektrycznych szczoteczek z drogerii w Pruszczu Gdańskim. Do zdarzenia doszło w dniu 25 lipca br. około godziny 16:40. Związek z kradzieżą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jego temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawcy kradzieży elektrycznych szczoteczek z drogerii zlokalizowanej w centrum Pruszcza Gdańskiego. Do kradzieży doszło w dniu 25 lipca br. około godziny 16:40. Związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie sierż. sztab. Łukaszowi Kwiatkowski dzwoniąc pod nr 47 74 24 280 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola