Rozpoznajesz go? Policjanci szukają tego mężczyzny

24 czerwca 2019, 17:26

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży portfela. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkim, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy kradzieży portfela koloru ciemnego z zawartością – kartą bankomatową i gotówką. Do zdarzenia doszło 09 kwietnia 2019r. w autobusie linii 50 na trasie Tczew – Gdańsk. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek prezentujemy. Był widziany w dniu 09 kwietnia ok. godz. 15:30 w wymienionym autobusie, z którego wysiadł w okolicach przystanku na ul. Grunwaldzkiej, wysokość ul. Sikorskiego. Ubrany był w ciemną kurtkę i ciemne spodnie oraz białą czapkę z daszkiem w granatowe paski.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę st. sierż. Łukaszowi Kwiatkowski dzwoniąc pod nr 58 78-54-280 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola