Rozpoznajesz go? Policjanci szukają tego mężczyzny

17 września 2019, 13:52

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży roweru. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkim, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy kradzieży roweru koloru ciemnego m-ki Kross Black Edition. Do zdarzenia doszło w nocy z 24/25 sierpnia 2019r. w na ul. Bajki 46 w Rotmance. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek prezentujemy. Był widziany w nocy 25 sierpnia ok. godz. trzeciej w wymienionym miejscu. Ubrany był w ciemne spodnie i ciemną bluzę w poprzeczne pasy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę sierż. szt. Janusz Śliwa dzwoniąc pod nr 58 78-54-253 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola