Rozpoznajesz go? Policjanci szukają tego mężczyzny

23 października 2019, 16:24

Policjanci z Komisariatu w Trąbkach Wielkich szukają sprawcy rozboju dokonanego 07.10.2019r w Pszczółkach. Związek z prowadzonym postępowaniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jej temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trąbkach Wielkich, szukają sprawcy rozboju. Do zdarzenia doszło 07.10.2019r. w Pszczółkach na ul. Łąkowej. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Według ustaleń policjantów, może to być obcokrajowiec.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Trąbkach Wielkich lub Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę mł. asp. Grzegorz Lis dzwoniąc pod nr 58 78-54-327 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola

Autor: Roman

19 listopada 2019, 21:11
Tego to już chyba zatrzymali