Rozpoznajesz go? Policjanci szukają tego mężczyzny

26 listopada 2019, 18:01

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy przywłaszczenia telefonu komórkowego na parkingu przy siedzibie Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim. Związek z prowadzonym postępowaniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jej temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy przywłaszczenia telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło 19.11.2019r. na parkingu przy Starostwie Powiatowym na ul. Wojska Polskiego w Pruszczu Gdańskim. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę sierż. szt. Sławomir Holc dzwoniąc pod nr 58 78-54-215 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola