Rozpoznajesz go? Policjanci szukają tego mężczyzny

04 lutego 2020, 16:56

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży paliwa. Związek z prowadzonym postępowaniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jej temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawcy kradzieży paliwa. Do zdarzeń dochodziło m.in. 31.12.2019, 08 i 09.01.2020r na stacjach paliw w Pruszczu Gdańskim i Straszynie. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Należy zwrócić uwagę także na pojazd, którym się przemieszczał – pojazd m-ki audi o charakterystycznej atrapie ciemnego koloru i obręczach kół.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę sierż. szt. Łukasz Kwiatkowski dzwoniąc pod nr 58 78-54-280 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola