Rozpoznajesz go? Policjanci szukają tego mężczyzny

15 maja 2019, 15:34


Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży roweru. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkim, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy kradzieży roweru m-ki Cube Acid koloru czarno-białego z klatki schodowej w bloku mieszkalnym przy ul. Kossaka 2A w Pruszczu Gdańskim. Wartość roweru to ok. 3 tys. zł. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek prezentujemy. Był widziany w dniu 19 kwietnia br. w godzinach 9:50 – 10:10 w okolicach budynku przy ul. Kossaka 2A. Ubrany był w ciemną kurtkę i ciemne spodnie.
Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę st. sierż. Łukaszowi Kwiatkowski dzwoniąc pod nr 58 78-54-280 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola