ROZPOZNAJESZ ICH?POLICJANCI SZUKAJĄ TEJ PARY

13 września 2019, 20:42

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy przywłaszczenia portfela wraz z dokumentami. Związek z prowadzonym dochodzeniem mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy przywłaszczenia portfela, jakie miało miejsce w dniu 22/08/2019 po godzinie 16:00 w jednym z dyskontów spożywczych zlokalizowanych w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Skalskiego. W portfelu znajdowały się dokumenty i pieniądze. Związek z tą sprawą mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunek prezentujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę st. sierż. Łukasz Kwiatkowski dzwoniąc pod nr 58 78-54-280 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola