ROZPOZNAJESZ ICH?POLICJANCI SZUKAJĄ TYCH MĘŻCZYZNY

19 lipca 2019, 20:24

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży rowerów i sprzętu wędkarskiego. Związek z prowadzonym dochodzeniem mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy kradzieży, jaka miała miejsce w nocy z 30/06/2019 r na 01/07/2019 r. Z podpiwniczenia znajdujące się w bloku przy ulicy Obrońców Pokoju 46 w Pruszczu Gdańskim skradziono dwa rowery oraz sprzęt wędkarski. Związek z tą sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek prezentujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę sierż. sztab Janusz Śliwa dzwoniąc pod nr 58 78-54-2253 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola