ROZPOZNAJESZ ICH?POLICJANCI SZUKAJĄ TYCH OSÓB

17 grudnia 2018, 15:08

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawców kradzieży portfela z samochodu osobowego. Związek z prowadzonym dochodzeniem mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osoby z portretu pamięciowego lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawców kradzieży portfela wraz z dokumentami. Związek z tą sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek prezentujemy. Do kradzieży doszło w dniu 04 grudnia br. około godziny 15:00 Portfel został skradziony z auta osobowego zaparkowanego w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Podkomorzego.
Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z wizerunku lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę st. sierż. Jarosławowi Kawczyńskiemu dzwoniąc pod nr 58 78-54-235 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola