ROZPOZNAJESZ JĄ?POLICJANCI SZUKAJĄ TEJ KOBIETY

07 marca 2019, 17:11

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy przywłaszczenia pieniędzy. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy przywłaszczenia pieniędzy na terenie sklepu. Związek z tą sprawą może mieć kobieta, której wizerunek prezentujemy. Była widziana w dniu 07 lutego br. około godziny 17:00 w sklepie znajdującym się przy ulicy Skalskiego w Pruszczu Gdańskim. Ubrana była w ciemną kurtkę, a na głowie miał czarną czapkę.
Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę st. sierż. Jarosławowi Kawczyńskiemu dzwoniąc pod nr 58 78-54-235 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola