Rozpoznajesz ich? Policjanci szukają tych mężczyzn

29 października 2019, 13:38

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawców kradzieży dokonanej 22.07.2019r w Pruszczu Gd. w sklepie „Stokrotka” na ul. Mickiewicza. Związek z prowadzonym postępowaniem mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informację na ich temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawców kradzieży. Do zdarzenia doszło 22.07.2019r. w Pruszczu Gd. w sklepie „Stokrotka” na ul. Mickiewicza. Związek z tą sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę lub osoby ze zdjęcia tudzież posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę mł. asp. Krzysztof Derc dzwoniąc pod nr 58 78-54-215 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola

Autor: Olexnder

13 listopada 2019, 01:51
No przecież w komentarzu jest napisane, trzeba tylko wziąć fotę i iść pokazać . Ten w czapeczce mieszka na Mickiewicza w PRUSZCZU w hostelu . Chyba jest z Ukrainy.

Autor: Kamil

31 października 2019, 20:47
Jeden z nich podobny do Rusłana, mieszkał latem w Hostelu na ulicy chyba Mickiewicza.