Rozpoznajesz ich? Policjanci szukają tych mężczyzn

31 lipca 2019, 22:52

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawców kradzieży papierosów. Związek z prowadzonym dochodzeniem mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informację na ich temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawców kradzieży papierosów. Do zdarzenia doszło 23.03.2019r. w sklepie Stokrotka w Borkowie przy ul. Klasycznej 2. Związek z kradzieżą mogą mieć dwaj mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Jeden z nich ubrany był w kurtkę ciemnego koloru z kapturem i jasne spodnie, drugi w kurtkę koloru granatowego.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę mł. asp. Krzysztofowi Derc dzwoniąc pod nr 58 78-54-215 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola