Rozpoznajesz ich? Policjanci szukają tych osób

28 lutego 2020, 20:18

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawców kradzieży rowerów do której doszło 04.01.2020r. w jednym z bloków mieszkalnych w Pruszczu Gdańskim. Związek z prowadzonym postępowaniem mogą mieć osoby, których wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informację na ich temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawców kradzieży rowerów do której doszło 04.01.2020r. w jednym z bloków mieszkalnych w Pruszczu Gdańskim. Związek z prowadzonym postępowaniem mogą mieć osoby, których wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę mł. asp. Krzysztof Derc dzwoniąc pod nr 58 78-54-215 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola