Rozpoznajesz ich? Policjanci szukają tych osób

29 stycznia 2020, 14:01

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawców kradzieży towaru do której doszło 17.09.2019r. w sklepie na terenie stacji paliw w Pruszczu Gdańskim na ul. Grunwaldzkiej. Związek z prowadzonym postępowaniem mogą mieć osoby, których wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informację na ich temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawców kradzieży towaru do którego doszło 17.09.2019r. w sklepie na terenie stacji paliw Lotos w Pruszczu Gdańskim na ul. Grunwaldzkiej. Związek z prowadzonym postępowaniem mogą mieć osoby, których wizerunek publikujemy. Osoby te mogą poruszać się samochodem osobowym m-ki Rover 220 o polskim nr rejestracyjnym KRA7145C.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę sierż. szt. Łukasz Kwiatkowski dzwoniąc pod nr 58 78-54-280 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola