TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego!

16 lipca 2018, 19:33

W piątek w Sopocie odbył się bezpłatny koncert w ramach wakacyjnego TIDAL X SUMMER. Tym razem na scenie wystąpiła wschodząca gwiazda polskiego rapu, bijąca rekordy popularności w serwisach muzycznych – Young Igi.
Young Igi to raper, który przeciera szlaki w polskim rapie, czerpiąc z trendów zza Oceanu. Na koncercie artysty pojawili się jego wierni fani z całej Polski, którzy wspierają młodego artystę i doceniają jego dorobek artystyczny. W utworach Young Igiego znajdziemy auto-tune oraz multum ad-libów połączonych m.in ze skowytem. Muzyka tworzona przez Young Igi jest abstrakcyjna, ale równocześnie bardzo przystępna dla wszystkich fanów hip-hopu. Artysta w zeszłym roku wydał swój pierwszy album „Trappist”, którego utwory mogliśmy usłyszeć podczas piątkowego koncertu.
TIDAL X SUMMER to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych djów. Cykl w zeszłym tygodniu rozpoczął koncert Krzysztofa Krawczyka, którego muzyka idealnie wpisała się w letni klimat i charakter imprezy.
TIDAL zapowiada, że to dopiero początek muzycznych emocji. Przed nami kilka tygodni, podczas których wystąpią m.in. Burak Yeter czy Smolasty. Wstęp na wszystkie koncerty w Zatoce Sztuki jest bezpłatny.
Link do playlisty zapowiadającej koncerty na TIDAL:
https://listen.tidal.com/playlist/85c5d273-3114-4705-8dea-c6db6c926b19

Harmonogram koncertów:
• 27 lipca (piątek), godzina 19:00 – Smolasty
• 10 sierpnia (piątek), godzina 19:00 – Burak Yeter
Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć już wkrótce na kanałach Facebook:
TIDAL https://www.facebook.com/TIDALPolska/
Zatoka Sztuki https://www.facebook.com/Zatoka.Sztuki/
oraz Instagram:
https://www.instagram.com/tidal_polska/
Sponsorem cyklu muzycznego jest serwis streamingowy TIDAL.

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X. TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 55 milionów utworów i 221 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com.

Facebook: https://www.facebook.com/TIDALPolska/
Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola