Uwaga zmiana godziny spektaklu Dzielny Grześ i Święty Mikołaj

23 listopada 2017, 14:07

3 grudnia 2017 (niedziela), godz. 12:00
Dzielny Grześ i Święty Mikołaj – spektakl dla dzieci Teatru Barnaby
Klasyczne przedstawienie pacynkowe, odgrywane na oryginalnej scence pacynkowej wzorowanej na angielskim teatrze Punch&Judy.
Święta już tuż tuż i na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała nam wszystko zepsuć. Na szczęście nad pracą Świętego Mikołaja czuwa dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żadne występek i uratuje ten jakże ważny dzień w Roku. Jak Grześ tego dokona?
Chyba najlepiej będzie jak zobaczycie to sami. Przedstawienie „Dzielny Grześ i Święty Mikołaj” to zabawna historia przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Każdy z bohaterów tego przedstawienia wchodzi w dialog z widzami co sprawia, że można się poczuć jak część spektaklu, a komiczna forma teatralna jaką jest pacynka potrafi doskonale rozbawić najsmutniejszego smutasa.
Autor: Marcin Marzec, Animacja: Marcin Marzec, Scenografia i lalki: Karolina Michałek
Zgodnie z tradycją zaopatrzenie Świętego Mikołaja zapewniają opiekunowie. Prosimy o wcześniejsze pojawienie się w biurze „Wyspy Skarbów” w celu uzupełnienia worka Świętego Mikołaja.

PS. Pamiętajcie o dodaniu imienia i nazwiska odbiorcy, aby paczka mogła trafić do odpowiedniego adresata ;)

wstęp: 10 zł (9 z kartą do kultury)
Po spektaklu zapraszamy także do stoiska charytatywnego Fundacji Pomorze Dzieciom.
Hospicjum Pomorze Dzieciom powstało, aby śmiertelnie chorym dzieciom i ich rodzinom zapewnić bezpieczny pobyt w rodzinnym domu w ostatnim okresie życia dziecka. Zapewniamy całodobową, kompleksową opiekę medyczną, a także udzielamy wsparcia psychologicznego i socjalnego całej rodzinie, którą staramy się wspierać również w okresie żałoby.
Nasi podopieczni przebywają w swoich domach razem z bliskimi, a my dojeżdżamy do nich często pokonując bardzo odległe trasy. Działamy w promieniu ponad 100 km od Gdańska. Kierujemy się zasadą: „skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych Dzieci, dołóżmy życia do Ich dni”, dni których zwykle pozostało niewiele, ale dzięki naszym wspólnym działaniom na pierwszym planie jest miłość, czułość, bliskość i Rodzina.

GDAŃSKI ARCHIPELAG KULTURY „WYSPA SKARBÓW”
DOM KULTURY / GALERIA / MUZEUM

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola