Wspólne działania policjantów z inspektorami Sanepidu

27 sierpnia 2020, 14:26

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego bohatera z inspektorami Sanepidu, których celem jest zapobieganie, a także zastosowanie koronawirusa. Podczas wspólnych wspólnych funkcjonariuszy sprawdzają placówki handlowe i inne lokale sprzedaży publicznej, a także zwracają uwagę na miejsca uczęszczane przez mieszkańców powiatu gdańskiego. Służby przypominają o wytyczne obostrzeniach, a osoby, które w sposób lekceważącypodchodzą do zagroŜeń, mogą być wykorzystane w postaci reakcji policjantów.

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego od początku pandemii koronawirusa ofiary losowe z Pruszcza na celu okres jego wykorzystania. W ostatnich dniach mundurowi z inspektorami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Pruszcza Gdańskiego kontrolują placówki handlowe, punkty usługowe i miejsca, które są odwiedzane przez mieszkańców naszego powiatu. Podczas wspólnych funkcjonariuszy były zasady bezpieczeństwa. Kontrolują zasłanianie ust i nosa, dostępność płynów dezynfekcyjnych i stosowania dystansu społecznego.

Służby przypominają i przestrzegają obostrzeniach i udzielają informacji. Osoby, które w sposób lekceważący podchodzimy do zagrożeń, mogą być wykorzystane do badań policjantów.

Mundurowi przypominają, że w trudnym czasie pandemii od postępowania nas wszystkich zależy zdrowie i życie osób, jak i postronnych. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa i dbajmy o siebie nawzajem.

Aktualne zasady i kursy w celu przeciwdziałania możliwość znalezienia się w koronawirusie możemy znaleźć na stronie internetowej:
https://www.gov.pl/…/koronaw…/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola