WYSPA SKARBÓW” GDAŃSKIEGO ARCHIPELAGU KULTURY zaprasza na spektakl www.nie_sen.pl 26 listopada 2017 (niedziela) godz.18.00 wstęp:20zł / 18 zł z kartą do kultury / seniorzy rabat 30%

20 listopada 2017, 18:43

Spektakl opowiada o relacji dwóch osób, Afrodyty i Parysa. Oboje są ludźmi młodymi, aktywnymi zawodowo. Pozornie posiadają wszystko – satysfakcjonującą pracę, własny dom i inne dobra materialne. Jednak, czy to powodowani nadmiarem dobrodziejstw konsumpcyjnego świata czy nudą wywołaną przez owo posiadanie, zaczynają szukać nowych wrażeń, doświadczeń. Szukają pocieszenia w internecie.

Punktem zapalnym jest ścięcie jabłoni, która ukonstytuowała ich związek. Dalej historia toczy się sama. Poznają kogoś innego online i nawiązują nowe relacje, co stwarza poczucie bliskości. Jest to jednak uczucie pozorne, raczej separujące ich niż łączące. Afrodyta i Parys szukają odbicia samych siebie w tej drugiej osobie. Jednak zarówno ON, jak i ONA prowadzą jednocześnie życie w „realu”, gdzie spotykają się ze swoimi rzeczywistymi partnerami. Wkrótce jednak okazuje się, że oba te światy tylko pozornie się ze sobą nie łączą.

Gdzie jest granica między tym, co przeżywamy naprawdę, na jawie, a tym, co może okazać się jedynie wytworem naszej wyobraźnie, snem na jawie, a może raczej „nie_snem”?

Reżyseria: Marek Brand
Scenariusz: Ewelina Damps
Muzyka: Te Ka Te Ka
Scenografia: zespół

Afrodyta: Ewelina Damps
Parys: Paweł Opieszyński

GDAŃSKI ARCHIPELAG KULTURY „WYSPA SKARBÓW”
DOM KULTURY / GALERIA / MUZEUM

wyspaskarbow.gak.gda.pl
www.facebook.com/wyspa.gak/

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola