Zbliża się koniec wakacji. Policjanci apelują o ostrożność na drogach

19 sierpnia 2020, 19:05

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego wczoraj po południu i dziś w nocy pracowali na miejscu dwóch wypadków drogowych w którym jedna osoba został ranna, a druga zmarła w szpitalu.

Nieuchronnie zbliża się koniec wakacji, a na drogach zaczyna się wzmożony ruch. Mundurowi coraz częściej jeżdżą obsługiwać wypadki i kolizje. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę podczas prowadzenia auta ,żeby bezpiecznie wrócić z wypoczynku letniego.

Wczoraj (18 sierpnia br.) po godzinie 12:00 policjanci ruchu drogowego z Pruszcza Gdańskiego w Suchym Dębie na ulicy Gdańskiej pracowali na miejscu wypadku drogowego, gdzie 74-latek kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa 17-letniemu motocykliście. W wyniku tego zdarzenia 17-latek został ranny i trafił do szpitala. Policjanci ruchu drogowego ustalili wszystkie okoliczności zdarzenia. Technik kryminalistyki wykonał oględziny miejsca i zdjęcia. W nocy (19 sierpnia br.) po 01:30 w Kleszczewie na drodze wojewódzkiej 226 policjanci wykonywali czynności na miejscu wypadku drogowego, gdzie 51-latek jadąc kią uderzył w drzewo. Mężczyzna został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Nad ranem policjanci otrzymali wiadomość, że 51-latek zmarł. Teraz śledczy dokładnie analizują te dwa zdarzenia.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność za kierownicą. Nieuchronnie zbliża się koniec wakacji i na drogach zaczyna się wzmożony ruch.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola